Cegiełka na Dom Seniora “Pomocna Dłoń”

23
Lis
komunikat-kurii-metropolitalnej-lodzkiej

Komunikat Kurii Metropolitalnej Łódzkiej
dotyczący Cegiełki na Dom Seniora „Pomocna Dłoń”

 

Caritas Archidiecezji Łódzkiej buduje Dom Opieki „Pomocna Dłoń” w miejscowości Kaszewice koło Bełchatowa. Dom ten będzie służył osobom starszym, potrzebującym opieki i życzliwej troski w jesieni ich życia z terenu naszej Archidiecezji.

Obecnie budynek znajduje się w stanie surowym. Przykryty jest dachem. Trwają prace wstawiania okien tak, aby zamknąć cały budynek przed zbliżającą się zimą. Oprócz tego wznoszona jest kaplica i pomieszczenia do niej przyległe.

Dziękując wszystkim, którzy wsparli to dzieło przekazując w tym roku na ten cel 1% swego podatku, zwracamy się z prośbą o wsparcie materialne w dokończeniu budowy kaplicy. Możemy to uczynić pobierając blankiet  i wpłacając dobrowolną ofiarę na konto Caritas. Stanowić to będzie cegiełkę wspierającą budowę Domu Seniora.

Wszystkim, którzy odpowiedzą pozytywnie na naszą prośbę, składamy serdeczne podziękowania. Prosimy jednocześnie o modlitwę w tej intencji, aby to dzieło Caritas Archidiecezji Łódzkiej mogło jak najszybciej służyć osobom starszym z terenu naszej Archidiecezji.

 

 

Bp Marek Marczak

Wikariusz Generalny

Dla osób które chcą przekazać ofiarę pieniężną na parafię można to zrobić za pośrednictwem przelewu.
Konto parafialne Parafii Najświętszej Eucharystii w Łodzi: PKO BP SA  nr rachunku; 27 1020 3408 0000 4002 0157 3138