Ks. Sławomir Kostrzewa – Odebrać dzieciom niewinność? Wersja zaktualizowana polecam!!

04
Cze

Pobierz prezentację ks. Kostrzewy: >>Odebrać dzieciom niewinność<<

Często nawet nie zdajemy sobie sprawy ile zagrożeń czyha na nasze dzieci, warto byśmy już od narodzin naszych pociech wiedzieli przed czym je chronić.

Pamiętajcie: strategia szatana jest taka – niszczyć pod pozorem niewinności, działać w ukryciu, tak, by jak najtrudniej można byłoby go rozpoznać i tępić. Dodatkowo najkorzystniej mu uderzyć w dzieci, gdyż są niewinne!! Są małe, czyste i nieskalane, a ich dusze mają dla niego wartość najwyższą. Już nie atakuje wyłącznie dorosłych poprzez ezoterykę i okultyzm, narkotyki i alkohol, rozpustę, teraz w na przełomie wieku XX i XXI przypuścił szalony atak na dzieci!
Niegdyś zagrożenie przyszło także z „kraju kwitnącej wiśni”, przez „niewinną” bajkę „Pokemon” – pocket demon – kieszonkowy demon. W Japonii po emisji tej bajki rozpętała się seria samobójstw pośród dzieci. Powodem była… finalna walka z przeciwnikiem, którego należało pokonać poprzez… ofiarę z siebie, ze swojego życia!!
Inne formy zagrożenia:

1. Monster High – wampiryzm wśród dzieci (satanizm, okultyzm, New Age)
2. Barbie
3. Pokemony
4. Halloween
5. Harry Potter
6. Dragon Ball
7. Trupie czaszki na ubrankach i zabawkach – promowanie kultury śmierci i satanizmu
8. Konik Pony
9. Batman

Polecam:
http://www.egzorcyzmy.katolik.pl/

Bądźcie czujni, Opatrzność o nas dba, ale szatan nie śpi.

W czwartek (17.10.) o 18.40 spotkanie dla dzieci klas III i ich rodziców. Zapraszamy!​
Od 14 października dzieci uczestniczą w Różańcu razem z dorosłymi o 17:15.
W środę 16.10.2019 o 18.45 spotkanie klas 8 przygotowujących się do  bierzmowania. Najbliższy krąg biblijny w środę o 18:45.