Misjonarz na POST

02
Mar

Misjonarz na post to ogólnopolska akcja wsparcia duchowego misjonarzy w wielkim poście. Modlitwa czy posty to coś, czego potrzebują najbardziej. Chcą mieć siły do ewangelizacji i pomocy biednym, dlatego czekają na Twoją pomoc.
Inicjatywa polega na modlitwie, ofiarowaniu postów, postanowień, Mszy św. czy czynieniu dodatkowego dobra w intencji konkretnego polskiego misjonarza podczas wielkiego postu.
Projekt „Misjonarz na Post” jest wspólną inicjatywą najważniejszych polskich czasopism misyjnych. Honorowy patronat nad akcją objęli ks. abp Stanisław Gądecki, Metropolita Poznański, Przewodniczący KEP oraz o. bp Jerzy Mazur SVD, Przewodniczący Komisji Misyjnej EP. Projekt wspierają Komisja Misyjna Episkopatu Polski, Papieskie Dzieła Misyjne, stacja7.pl, deon.pl, Idący za Jezusem, a także na Twitterze @duchowni.pl

Jak się zgłosić? W formularzu zgłoszeniowym podaj swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail. Wybierz kraj pobytu oraz misjonarza, którego chcesz wspierać (zakonnik, ksiądz diecezjalny, siostra zakonna). Otrzymasz jego dane.

http://www.misjonarznapost.pl/index.php/formularz-zgloszeniowy-adopcja-misjonarza-misjonarz-na-post

15.09 w niedzielę odbędzie się Wieczór Uwielbienia o godzinie  19:00
Młodzież klas 7, 8 i 1 liceum- przygotowująca się do bierzmowania ma spotkanie  formacyjne wraz z rodzicami w środę 18 września o godz. 18:40