Nowa szkoła katolicka w Łodzi

18
Mar

1 września 2018 r otwiera się Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt Przystań oraz Szkoła Podstawowa dla Chłopców Kompas.   Są one prowadzone w modelu edukacyjnym Sternika, w oparciu o wychowanie w wartościach katolickich. Równolegle ze szkołą działa istniejące od dwóch lat przedszkole Żywioły. Placówki mieszczą się przy ul. Jarosławskiej 29.
Drzwi otwarte odbędą się 21 marca o 17:30. Szczegóły na stronie www.szkolaprzystan.edu.pl oraz www.szkolakompas.edu.pl.
W pracy wychowawczej dążymy do tego, aby nasze dzieci kształtowały w sobie cnoty chrześcijańskie takie jak cierpliwość, radość, pracowitość,. Stawiamy także na wysoki poziom edukacji, rozszerzając podstawę programową, oferując 3 razy więcej godzin angielskiego, niż przewiduje podstawa, szachy, elementy programowania, a wszystko to budujemy na edukacji spersonalizowanej i ścisłej współpracy z rodzicami. Zapraszam, aby nas poznać!

Roraty w  dni powszednie adwentu o godz. 6:45. Nie ma Mszy św. o g.8:00
Dzieci klas III wraz z rodzicami-msza św. za tydzień 8.12 o godz. 16:00  / katecheza odbędzie się 12.12 ( czwartek) o godz. 18:45
Rodziny Kościoła Domowego podejmują  akcję  pomocy najuboższym pt. Podziel się miłością“ . Zbieramy datki i paczki do 14 grudnia
Pielrzymów do Gruzji i Armenii zapraszam jutro ( poniedziałek )  9.12 na godz. 19:00. Zapisy z paszportem i wpłata 1000 złotych.