Oni potrzebują naszej pomocy teraz !

29
Lis

Oni potrzebują naszej pomocy TERAZ!
Chrześcijanie w wielu miejscach na ziemi są prześladowani z powodu swojej wiary. Dzisiaj, obecnie, szczególnie brutalny los spotyka ich w Syrii i Iraku.
Musimy PILNIE przekazać im pomoc oraz wspierać wszystkie rodzaje działań mające na celu naświetlenie tego problemu i (szersze) uświadamienie polityków, rządów oraz instytucji międzynarodowych. Wtedy będą mogły one podjąć zdecydowane działania i natychmiastowo zatrzymać tortury, zabójstwa, prześladowania, eksterminacje, którym poddawane są tysiące, setki tysięcy chrześcijan z powodu swojej wiary.
Wsparcie o które prosimy jest bardzo pilne. Jeżeli będą Państwo w stanie dokonać wpłaty, proszę zrobić to teraz, przed zamknięciem tej wiadomości (proszę pamiętać, że każda kwota, każdy grosz, jest bardzo przydatny: duża darowizna pomaga dużo ale mała darowizna pomaga jednakowo).
Mogą Pańtswo ją wykonać klikając na link: https://donate.citizengo.org/pl/. Jeśli preferują Państwo użycie PayPal, mogą Państwo wykonać darowiznę klikając na link: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=8CW3EEXSTZ2TA&lc=pl.
Po dokonaniu wpłaty, zapraszamy do podzielenia się tą wiadomością ze znajomymi, rodziną i innymi osobami, z którymi utrzymują Państwo kontakt. Na pewno więcej niż jedna z osób zrozumie powagę tej sprawy i okaże Państwu wdzięczność.
Roraty w  dni powszednie adwentu o godz. 6:45. Nie ma Mszy św. o g.8:00
Dzieci klas III wraz z rodzicami-msza św. za tydzień 8.12 o godz. 16:00  / katecheza odbędzie się 12.12 ( czwartek) o godz. 18:45
Rodziny Kościoła Domowego podejmują  akcję  pomocy najuboższym pt. Podziel się miłością“ . Zbieramy datki i paczki do 14 grudnia
Pielrzymów do Gruzji i Armenii zapraszam jutro ( poniedziałek )  9.12 na godz. 19:00. Zapisy z paszportem i wpłata 1000 złotych.