Spacer z rowerem

01
Maj
grupa_rowerowa
Zapraszam wszystkich , którzy chcieliby regularnie spotykać się na spacerach rowerowych. Dla wzmocnienia ciała i Ducha :-).
Będzie to , jak sądzę, również doskonała okazja do spojrzenia na naszą  okolicę trochę  z innej perspektywy . Zza kierownicy roweru dużo lepiej i dokładniej niż zza kierownicy samochodu możemy zobaczyć to co nas otacza i mamy też znacznie więcej czasu by się nad tym zastanowić. Poznamy się też lepiej , a zwłaszcza samych siebie.
Jazda na rowerze doskonale wpływa na poprawę  stanu zdrowia nie obciążając naszego układu ruchu w takim stopniu jak marsz lub bieg. Rower staje się szansą na aktywność dla osób z nadwagą, chorymi kolanami , stawami skokowymi , kręgosłupami.
Moją intencją jest , jak napisałem na wstępie,abyśmy wycieczki te odbywali regularnie . Zakładam ,że spacery będą zajmowały ok. 2,5 godz.
Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę 4 maja o godzinie 10.30. na placu parkingowym parafii . Powrót planuję ok. godz.13.  Jednocześnie proponuję również, aby soboty i godz. 10.30 stały się stałym punktem naszych cotygodniowych wypraw.

z Bogiem
Witek

ks. Paweł Bogusz zaprasza na wyjazd rowerowy młodzież w dniach 13-21 lipca oraz na wyjazd do Taize w dniach 8-17 sierpnia 2020 roku. Informacje u  nas w zakrystii i w gablotach
Dla osób które chcą przekazać ofiarę pieniężną na parafię można to zrobić za pośrednictwem przelewu.
Konto parafialne Parafii Najświętszej Eucharystii w Łodzi: PKO BP SA  nr rachunku; 27 1020 3408 0000 4002 0157 3138