STOP PROMOCJI homoseksualizmu w TVP

02
Lis

Telewizja Polska zamierza emitować propagandowy spot promujący legalizację w Polsce homoseksualnych związków partnerskich. Ma on być nadawany w godzinach 6-18 a więc w porach największej oglądalności przez dzieci.

Spot będzie przedstawiał dzień z życia dwóch lesbijek, ukazując je w sytuacjach typowych dla tradycyjnego małżeństwa. Ma to prowadzić do zwiększenia akceptacji społecznej względem jednopłciowych związków partnerskich.

TVP po raz pierwszy zamierza promować homoseksualizm na tak dużą skalę. Będzie się to odbywało za nasze, czyli podatników, pieniądze!

Nie możemy do tego dopuścić!

Działanie TVP jest sprzeczne zarówno z konstytucyjną ochroną małżeństwa, jak i przepisami ustawy o radiofonii i telewizji. Co więcej, za całą akcją stoją środowiska powiązane z posłem Biedroniem, który forsuje w parlamencie projekt ustawy legalizujący związki homoseksualne w Polsce. Sejm ma nad nim debatować jeszcze w tym roku!

Musimy stanowczo zaprotestować przeciwko forsowaniu politycznych celów lobby LGBT i upolitycznianiu mediów publicznych.

Podpisz petycję do prezesa Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji i wezwij go do podjęcia wszelkich możliwych kroków w celu nie dopuszczenia do emisji tego skandalicznego spotu na antenie TVP.

Twój list trafi do Przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Jana Dworaka.

Z pozdrowieniami,

Zespół Protestuj.pl

Dla osób które chcą przekazać ofiarę pieniężną na parafię można to zrobić za pośrednictwem przelewu.
Konto parafialne Parafii Najświętszej Eucharystii w Łodzi: PKO BP SA  nr rachunku; 27 1020 3408 0000 4002 0157 3138