Wakacje z Bogiem

18
Cze

Polecamy – Wakacyjny pakiet materiałów na spotkania z dziećmi

„Hej morze, góry, las.
Wakacje to najmilszy dla każdego czas…”.

Wakacje to rzeczywiście najmilszy czas dla dzieci, ale dla moderatorów, księży czy animatorów to niejednokrotnie czas wytężonej pracy i opieki nad dziećmi podczas wakacyjnych wyjazdów i spotkań. Dlatego też chcemy zaproponować specjalnie przygotowany materiał zatytułowany

Pakiet pomysłow na spotkania z dziećmi w wakacje. Zobacz
„Wakacje z Bogiem. Wakacyjny pakiet materiałów”126 stron = 56,05 zł

Zobacz»

Księża wielokrotnie wskazywali nam, że brakuje tego typu materiałów, dlatego też mamy nadzieję, że nasza propozycja będzie stanowiła pomoc przy planowaniu, organizacji i realizacji wyjazdów i spotkań.

Książka przygotowana została w formacie A4, Zawiera gry i zabawy ruchowe
i terenowe na dobra pogodę, gry i zabawy na niepogodę (np. propozycje kalamburów, rebusów, labiryntów, krzyżówek, wykreślanek, które łatwo można skserować i rozdać dzieciom). W książce znalazły się również wakacyjne opowieści do czytania, a także scenariusze całych spotkań z dziećmi.

Książkę można swobodnie polecić animatorom, katechetom świeckim,
a korzystanie z niej nie musi zakończyć się wraz z wakacjami. Propozycje w niej zawarte z łatwością można wykorzystywać podczas spotkań z dziećmi czy nawet na lekcjach religii podczas całego roku szkolnego.

Zapraszamy do składania zamówień
ks. Paweł Bogusz zaprasza na wyjazd rowerowy młodzież w dniach 13-21 lipca oraz na wyjazd do Taize w dniach 8-17 sierpnia 2020 roku. Informacje u  nas w zakrystii i w gablotach
Dla osób które chcą przekazać ofiarę pieniężną na parafię można to zrobić za pośrednictwem przelewu.
Konto parafialne Parafii Najświętszej Eucharystii w Łodzi: PKO BP SA  nr rachunku; 27 1020 3408 0000 4002 0157 3138