“Wrzuć na bus” dla Domu Samotnej Matki

08
Lis

Przekaż darowiznę na zakup nowego busa, który będzie służył dzieciom i mamom z Domu Samotnej Matki.

Dzięki Tobie możliwe będzie szybkie udzielenie pomocy dzieciom i ofiarom przemocy.

W Domu Samotnej Matki Dużo się dzieje. Mieszka w nim 60 osób, zatem pracy jest po łokcie. I to nie tylko tej stacjonarnej. Jest też wiele pracy wyjazdowej. Trzeba zrobić zakupy, zawieźć dziecko do szpitala, odebrać mamę i dzidziusia po porodzie, odebrać dary od dobrych ludzi, pomóc w przeprowadzce Podopiecznej, której – ku naszej radości – udało się usamodzielnić. Bez sprawnego busa ani rusz.
Do tej pory w Domu służył bus nazywany przez pracowników Strupkiem – nazwa nie była przypadkowa. Był to leciwy i wysłużony bus. Miał mega duży przebieg, a ilość rdzy na karoserii przyprawiała o zawrót głowy. Niestety, Strupek nie nadaje się już do pracy w naszym Domu. Jego naprawy kosztują zbyt wiele i zagraża on bezpieczeństwu osób, które nim jeżdżą i są w nim przewożone.

Zbieramy zatem na nowszy bus

Potrzebujemy na ten cel 25 000 zł

Mamy już: 5 000 zł

Sprawa jest pilna, bowiem życie w Domu nie ustaje ani na chwilę, a praca busa jest jego nieodłącznym elementem.

Dlatego zwracamy się do Ciebie: wpłać 20, 50 lub 100 zł i pomóż kupić busa!

Zbiórka trwa do końca roku, zatem nie zwlekaj i pomóż teraz.

Bez busa trudno jest Domowi funkcjonować.

pomagam

Patronat medialny:
radio-plus

 

 

Fundacja Służby Rodzinie “Nadzieja”
Łódź 93-162, ul. Broniewskiego 1a
tel. 42 646 76 18

www.fundacjanadzieja.org

Jeśli uda nam się zebrać więcej,
nadwyżkę przeznaczymy na potrzeby Domu Samotnej Matki w Łodzi.

Administratorem danych osobowych (tj. adresu e-mail) jest Fundacja Służby Rodzinie „Nadzieja” (Łódź, ul. Broniewskiego 1a, fundacja@csr.org.pl). Z danych korzystamy w celu: zwracania się z prośbą o wsparcie działań charytatywnych, informowania o działalności Fundacji, przesyłania podziękowań i życzeń świątecznych itp. Adresy e-mail zostały nam udostępnione przez agencję reklamową. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz sprzeciwu wobec ich przetwarzania (art. 32 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy o ochronie danych osobowych).