Z Chrystusem przez życie

25
Paź

Drodzy Rodzice,
Z niektórymi z Was i z Waszymi dziećmi mieliśmy już przyjemność się spotkać podczas spotkań rekolekcyjnych, które przeprowadziliśmy jesienią ubiegłego roku oraz wiosną tego roku. Niezależnie od tego czy już się spotkaliśmy czy nie, zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych na weekend 13 – 15 listopad. kiedy to zaplanowaliśmy kolejną turę spotkań dla dzieci. Tym razem adresujemy je do trzech grup wiekowych: 3 latki, 4 – latki (max. 5 lat) oraz 8 – latki (max. 9 lat).
Jeśli jesteście zainteresowani udziałem Waszych dzieci w tych spotkaniach, albo możecie informację o tych spotkaniach rozesłać wśród znajomych, którzy mają dzieci w tym wieku, to bardzo proszę o deklarację mailową (w odpowiedzi na ten mail) z podaniem:
– imienia i nazwiska,
– wieku,
– daty urodzenia,
– numeru telefonu do któregoś z rodziców.
Wszelkie szczegóły dotyczące tych spotkań, z podziałem na wiek dzieci, znajdziecie w załącznikach do niniejszego maila.

Tych, którzy już uczestniczyli w tych spotkaniach chyba nie trzeba zbytnio zachęcać do ciągu dalszego, a tym, którzy jeszcze nie byli, powiem krótko: warto!

List do rodzicow – 3 – latka

List do rodzicow – 4 – latka

List do rodzicow – 8 – latka

Czekam na zgłoszenia

Pozdrawiam serdecznie
Joanna Grabarczyk

15.09 w niedzielę odbędzie się Wieczór Uwielbienia o godzinie  19:00
Młodzież klas 7, 8 i 1 liceum- przygotowująca się do bierzmowania ma spotkanie  formacyjne wraz z rodzicami w środę 18 września o godz. 18:40