Zapraszamy na film “Matteo”

16
Lis

Film przedstawia postać zakonnika, wielkiego egzorcysty, który mimo że umarł w 1616 roku, nadal działa. Przy grobie o. Matteo da Agnone zarejestrowaliśmy, jak osoby zniewolone demonicznie zostają w tajemniczy sposób uwalniane. Następnie dają one świadectwo do kamery. Te niesamowite rzeczy zaczęły się dziać od momentu, kiedy wszczęto proces beatyfikacyjny o. Matteo.

Oto zwiastun filmu: https://www.youtube.com/watch?v=U8rA4PpV0G4

Osoby, które obejrzały ten film są poruszone. Przysyłają do nas maile. Oto jeden z nich:
“Chciałam w dwóch słowach podzielić się refleksją na temat filmu Matteo i przede wszystkim podziękować za niego! W niedzielę byłam w kinie z rodziną i wszyscy jesteśmy pod wielkim wrażeniem, wciąż powracamy do niego w rozmowach, dał nam wiele do myślenia. A mój przyjaciel jest na dobrej drodze do nawrócenia po jego obejrzeniu Nie jestem ekspertką w temacie, ale nigdy nie widziałam bardziej przekonującego filmu o tematyce chrześcijańskiej. Najlepsze jest to, że pokazuje bardzo wyraźnie ciemną stronę mocy, ale jednocześnie daje nadzieję, nie “zastrasza”. Jest w nim prawdziwy sens wiary. Będę go polecać wszystkim znajomym, szczególnie niewierzącym. Spodziewam się masowych nawróceń Serdecznie pozdrawiam, S.”

Film gramy w następujących kinach: http://kondrat-media.pl/matteo-projekcje/

Pragnę zaznaczyć, że 15 i 16 listopada film będzie grany w sieci kin Helios. Jeśli uda się zapełnić sale, istnieje szansa, że zostanie przedłużone jego wyświetlanie.

Proszę Księdza o podzielenie się tą informacją z innymi, również osobami niewierzącymi.

Ten film może zmienić ich życie.

Dziękuję, z Panem Bogiem,
Michał Kondrat
www.kondrat-media.pl

Spotkanie dzieci klas II z rodzicami odbędzie się w przyszły poniedziałek 8 czerwca o godz. 19:10 w Kościele..
Dla osób które chcą przekazać ofiarę pieniężną na parafię można to zrobić za pośrednictwem przelewu.
Konto parafialne Parafii Najświętszej Eucharystii w Łodzi: PKO BP SA  nr rachunku; 27 1020 3408 0000 4002 0157 3138