Bezpłatna wejściówka na film i dyskusję o handlu ludźmi. Łódź, wtorek, godz. 17.30 Kino Charlie

09
paź

👉 Zamów Bezpłatną Wejściówkę

Wtorek 10.10.2023
Kino Charlie w Łodzi
Godz. 17.30
Mam przyjemność zaprosić Cię na bezpłatny wyjątkowy pokaz filmu „Sound of Freedom” („Dźwięk wolności”). To nie jest zwykły film – to opowieść, która może zmienić nasz sposób myślenia i pomóc nam lepiej zrozumieć, jak rozmawiać o trudnych tematach, takich jak nadużycia wobec innych ludzi, pedofilia, czy uprowadzenia.

„Sound of Freedom” to jedna z najważniejszych produkcji współczesnego kina, która przez wiele lat była zamrożona przez mainstreamowych dystrybutorów. Dzięki publicznej zbiórce i mobilizacji dziesiątek tysięcy widzów, film ten wreszcie trafił do kin. Jest to historia Tima Ballarda, byłego agenta rządowego USA, który postanawia poświęcić swoje życie na ratowanie dzieci przed losem gorszym niż śmierć.

Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na nasz pokaz, który odbędzie się w Kinie Charlie w Łodzi w dniu 10 października 2023 roku o godzinie 17:30. Najważniejsze – wstęp jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy, że zarezerwujecie swoje miejsce poprzez kliknięcie w poniższy link: 👉 Zamów Wejściówkę

Ten film to nie tylko emocjonująca historia, ale także pretekst do ważnych rozmów i refleksji. Mam nadzieję, że obecny na widowni Minister Waldemar Buda również odniesie się do zagadnień i podzieli swoją refleksją. Chcielibyśmy podczas spotkania poruszyć tematy trudne, ale istotne, i dowiedzieć się, jak możemy pomóc w ochronie naszych dzieci i młodzieży.

Dołączcie do nas na tym wyjątkowym pokazie filmu „Sound of Freedom”. Razem możemy rozmawiać, szukać rozwiązań i razem dążyć do tworzenia lepszego i bezpieczniejszego świata.

WEJŚCIÓWKI: https://app.evenea.pl/event/dzwiekwolnosci/

Serdecznie zapraszam!

Z poważaniem,

Michał Owczarski

Konto Parafii Najświętszej Eucharystii w Łodzi: PKO BP SA  nr rachunku; 27 1020 3408 0000 4002 0157 3138