Zagrożenia duchowe dzieci i młodzieży

Zagrożenia duchowe dzieci i młodzieży

Ks. Sławomir Kostrzewa “Odebrać dzieciom niewinność ?”

 

Pobierz prezentację ks. Kostrzewy: >>Odebrać dzieciom niewinność<<

Często nawet nie zdajemy sobie sprawy ile zagrożeń czyha na nasze dzieci, warto byśmy już od narodzin naszych pociech wiedzieli przed czym je chronić.

Pamiętajcie: strategia szatana jest taka – niszczyć pod pozorem niewinności, działać w ukryciu, tak, by jak najtrudniej można byłoby go rozpoznać i tępić. Dodatkowo najkorzystniej mu uderzyć w dzieci, gdyż są niewinne!! Są małe, czyste i nieskalane, a ich dusze mają dla niego wartość najwyższą. Już nie atakuje wyłącznie dorosłych poprzez ezoterykę i okultyzm, narkotyki i alkohol, rozpustę, teraz w na przełomie wieku XX i XXI przypuścił szalony atak na dzieci!
Niegdyś zagrożenie przyszło także z „kraju kwitnącej wiśni”, przez „niewinną” bajkę „Pokemon” – pocket demon – kieszonkowy demon. W Japonii po emisji tej bajki rozpętała się seria samobójstw pośród dzieci. Powodem była… finalna walka z przeciwnikiem, którego należało pokonać poprzez… ofiarę z siebie, ze swojego życia!!
Inne formy zagrożenia:

1. Monster High – wampiryzm wśród dzieci (satanizm, okultyzm, New Age)
2. Barbie
3. Pokemony
4. Halloween
5. Harry Potter
6. Dragon Ball
7. Trupie czaszki na ubrankach i zabawkach – promowanie kultury śmierci i satanizmu
8. Konik Pony
9. Batman

Bądźcie czujni, Opatrzność o nas dba, ale szatan nie śpi.

Opłatki na stół wigilijny będą roznoszone od 12 listopada w godz. 16:00- 20:00. 
W miesiącu listopadzie celebrujemy mszę św. gregoriańską za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.
Dzieci klas III msza św. odbędzie się (17.11) o godz. 16:00, spotkanie formacyjne dzieci klas III z rodzicami będzie w dniu 21.11 g. 18:40.
Młodzież klas VII, VIII i 1- liceum mają  swoje spotkanie formacyjne w NIEDZIELĘ, o godz. 18:00 msza św. i po niej Wieczór Uwielbienia
Spotkanie Wojowników Maryi odbędzie się w piątek 22.11 o godz. 20:00.