Spotkanie dla małżeństw kwiecień 10.04. g.11:00-13:00

18
lt.

Jeśli choć raz zadaliście sobie powyższe pytanie, to witajcie w klubie. Serio, mamy taki luźny klub dla małżeństw – możesz przyjść na dowolne spotkanie, nie ma żadnych wymagań wstępnych (oczywiście poza byciem małżeństwem).

Jak przebiega spotkanie? Trwa dwie godziny (spotykamy się raz w miesiącu, w jedną z sobót, niemal zawsze w godzinach 11-13). Na początku profesjonalny psycholog i terapeuta dr Hubert Malinowski (w małżeństwie ze swoją pierwszą i jedyną żoną od 24 lat, czyli poza teorią, dysponuje też pewną praktyką) przedstawia współczesne wyniki badań nad małżeństwami, potem wykonujemy powiązane z tymi badaniami zadanie w parze i o nim rozmawiamy – oczywiście mówią ci, którzy tego chcą, nikogo nie ciągniemy za język. Wszystko po to, aby mieć lepszą relację – bo okazuje się, że sprytne zainwestowanie pewnej energii w małżeństwo przynosi zaskakująco dobre rezultaty. Możecie przyjść raz i uznać, że to na pewno nie dla Was, możecie pojawiać się co kilka miesięcy, albo spotykać się z innymi małżeństwami co miesiąc. Wasz wybór. Jesteśmy bardzo otwarci.

W kwietniu spotkamy się w sobotę 10.04. g. 12:00-14:00.

Ale przecież Covid! Tak, wiemy i dlatego:

Spotkania odbywają się on-line (przez Internet). Nie trzeba mieć komputera! Wystarczy smartfon. Korzystamy z aplikacji zoom lub z komunikatora online (wchodząc na stronę: https://zoom.us/join):          Meeting ID: 335 167 8966 (nr spotkania jest stały). https://us02web.zoom.us/j/3351678966  (bezpośredni link do spotkania).

Informacja jak korzystać z komunikatora zoom dostępna jest m.in. na stronie:

https://jaksierozwijac.pl/jak-korzystac-z-aplikacji-zoom-instrukcja-po-polsku/

Link i powyższe informacje dotyczące spotkań są dostępne na naszym Facebooku i stronie Parafii w ogłoszeniach.

Na spotkania zapraszamy zarówno małżeństwa z długim stażem, jak również te, które dopiero zaczynają wspólną drogę. Zapraszamy małżeństwa w każdej kondycji – te, które świetnie się rozumieją jak również te, które obecnie mają kryzys.

Zdobyta wiedza i doświadczenie w wielu aspektach mają charakter uniwersalny i przydają się nie tylko w małżeństwie a również w tworzeniu i rozwijaniu innych relacji z ludźmi.

Terminy i inne informacje dotyczące spotkań dla małżeństw są dostępne na naszej stronie na Facebooku, jak również rozsyłamy je do adresatów, którzy wyślą nam taką prośbę na adres e-mail: mocni.malzenstwa@jezuici.pl

Możecie zachęcić tyle małżeństw, ile chcecie. Mówiliśmy już, że jesteśmy otwarci na każdego? Mówiliśmy. Zapraszamy!

Konto Parafii Najświętszej Eucharystii w Łodzi: PKO BP SA  nr rachunku; 27 1020 3408 0000 4002 0157 3138