Peregrynacja symboli ŚDM w Archikatedrze Łódzkiej

09
Paź

Peregrynacja symboli ŚDM

peregrynacja-plakat

3 października (sobota)

7:00 Przyjęcie znaków od Diecezji Łowickiej
10:00 – Archikatedra Łódzka – Dzień modlitw o uświęcenie kapłanów
15:00 – Zgierz – Parafia św. Katarzyny
17:15 – Zgierz – Parafia Chrystusa Króla
18:45 – Zgierz – Parafia Matki Bożej Różańcowej
21:00 – Zgierz – Parafia Matki Bożej Dobrej Rady – nocne czuwanie

4 października (niedziela)

8:15 – Zgierz – Parafia Jana Chrzciciela
10:15 – Dąbrówka Wielka – Parafia Przemienienia Pańskiego
11:55 – Biała – Parafia św. Ap. Piotra i Pawła
13:00 – Ozorków – Parafia św. Józefa Oblubieńca
14:15 – Ozorków – Parafia NMP Królowej Polski
16:00 – Sokolniki Las – Parafia Matki Bożej Królowej
19:00 – Stryków – Parafia św. Marcina
21:00 – Brzeziny – Kościół Rektoralny Sióstr Bernardynek pw. Świętego Ducha – nocne czuwanie

5 października (poniedziałek)

9:00 – Andrespol – Parafia NMP Nieustającej Pomocy
12:00 – Łask – Parafia św. Faustyny Kowalskiej
15:00 – Koluszki – Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP
19:30 – Rzgów – Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika – nocne czuwanie

6 października (wtorek)

8:00 – Tuszyn – Parafia św. Witalisa Męczennika
12:00 – Dłutów – Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa i Trzech Króli
15:00 – Marzenin – Parafia Wniebowzięcia NMP
18:00 – Łask – Sanktuarium Matki Bożej Łaskiej – nocne czuwanie

7 października (środa)

12:00 – Pabianice – Parafia św. Maksymiliana Kolbego
15:00 – Pabianice – Parafia Miłosierdzia Bożego
17:00 – Pabianice – Parafia Trójcy Przenajświętszej
20:00 – Pabianice – Parafia NMP Różańcowej – nocne czuwanie

8 października (czwartek)

8:00 – Konstantynów Łódzki – Parafia św. Józefa Robotnika
12:00 – Konstantynów Łódzki – Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich
14:00 – Poddębice – Parafia św. Katarzyny Dziewicy i Męczennicy
18:00 – Aleksandrów Łódzki – Parafia pw. Zesłania Ducha Świętego
20:00 – Droga Krzyżowa ulicami miasta do parafii św. Archaniołów Rafała i Michała.
22:00 – Adoracja indywidualna prowadzona przez grupy modlitewne – Parafia św. Archaniołów Rafała i Michała

9 października (piątek)

7:00 – Aleksandrów Łódzki – Msza św. z udziałem mieszkańców miasta – Parafia św. Archaniołów Rafała i Michała
10:00 – Aleksandrów Łódzki – Msza św. dla młodzieży.
12:00 – Łódź – Katolickie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II
13:30 – Łódź – Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3
15:00 – Łódź – Parafia NMP Królowej Polski
17:00 – Łódź – Parafia św. Antoniego
19:30 – Łódź – Archikatedra Łódzka (Dialogi w Katedrze) – modlitwa przedstawicieli młodzieży ze wszystkich parafii Archidiecezji Łódzkiej – nocne czuwanie

10 października (sobota)

7:00 – Łódź – Siostry Karmelitanki Bose
9:30 – Łódź – Zakład Karny nr 2
11:00 – Łódź – Wspólnota Chemin Neuf
14:30 – Łódź – Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Bożego
16:00 – Łódź – Szpital im. M. Kopernika
18:00 – Łódź – Parafia św. Faustyny – Procesja ulicami miasta do Archikatedry
21:00 – Łódź – Parafia Najświętszej Eucharystii – nocne czuwanie

11 października (niedziela)

7:00 – Łódź – Parafia św. Łukasza Ewangelisty
9:30 – Łódź – Parafia św. Wojciecha
11:00 – Łódź – Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła – modlitwa osób niesłyszących
13:15 – Łódź – Parafia św. Alberta Chmielowskiego
15:00 – Łódź – Parafia św. Doroty
17:00 – Łódź – Parafia Trójcy Przenajświętszej
19:00 – Łódź – Archikatedra Łódzka – Inauguracja Roku Akademickiego
21:00 – Łódź – Duszpasterstwo Akademickie „Piątka” – nocne czuwanie

12 października (poniedziałek)

6:30 – Łódź – Wyższe Seminarium Duchowne
10:00 – Łódź – Campus Politechniki Łódzkiej
12:00 – Łódź – Zespół Szkół Salezjańskich
13:30 – Łódź – Duszpasterstwo Akademickie „Węzeł”
15:00 – Łódź – Parafia Wniebowzięcia NMP
18:00 – Łódź – Parafia Matki Bożej Bolesnej – modlitwa osób życia konsekrowanego
21:00 – Zelów – Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej – nocne czuwanie

13 października (wtorek)

8:00 – Widawa – Parafia Podwyższenia Świętego Krzyża
11:00 – Szczerców – Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
13:00 – Grocholice
15:30 – Bełchatów- Parafia Miłosierdzia Bożego
17:00 – Bełchatów- Parafia św. Stanisława
18:00 – Bełchatów- Parafia Zesłania Ducha św.
19:00 – Bełchatów- Parafia Matki Kościoła
21:00 – Bełchatów- Parafia Narodzenia NMP
24:00 – Msza św. na zakończenie czuwania

14 października (środa)

9:00 – Krzepczów – Parafia św. Wojciecha
11:30 – Moszczenica – Parafia Podwyższenia Świętego Krzyża
13:00 – Piotrków Trybunalski – Parafia Najświętszego Serca Jezusowego
15:00 – Piotrków Trybunalski – Kościół oo. Bernardynów
16:00 – Piotrków Trybunalski – Kościół św. Jakuba Apostoła
17:30 – Piotrków Trybunalski – Kościół oo. Jezuitów
19:00 – Piotrków Trybunalski – Kościół św. Jacka i Doroty
20:30 – Piotrków Trybunalski – Kościół Panien Dominikanek – nocne czuwanie

15 października (czwartek)

8:00 – Piotrków Trybunalski – Kościół Panien Dominikanek
10:00 – Sulejów – Parafia św. Floriana Męczennika
13:00 – Wolbórz – Parafia św. Mikołaja Biskupa
15:00 – Tomaszów Mazowiecki – Parafia. Św. Jadwigi
17:30 – Tomaszów Mazowiecki – Parafia NMP Królowej Polski
21:00 – Tomaszów Mazowiecki – Parafia Św. Antoniego
23:15 – Tomaszów Mazowiecki – Parafia Najświętszego Serca Jezusowego – nocne czuwanie

16 października (piątek)

6:15 – Tomaszów Mazowiecki – Parafia Św. Rodziny
8:15 – Tomaszów Mazowiecki – Parafia NMP Królowej Polski
10:00 – Tomaszów Mazowiecki – Uroczysta Msza św. w par. NMP Królowej Polski na zakończenie peregrynacji i przekazanie symboli ŚDM Archidiecezji Lubelskiej.

17 października (sobota)

Archidiecezjalna Pielgrzymka Młodzieży do bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie

W czwartek (17.10.) o 18.40 spotkanie dla dzieci klas III i ich rodziców. Zapraszamy!​
Od 14 października dzieci uczestniczą w Różańcu razem z dorosłymi o 17:15.
W środę 16.10.2019 o 18.45 spotkanie klas 8 przygotowujących się do  bierzmowania. Najbliższy krąg biblijny w środę o 18:45.